Ahmet Maranki meme kanserine yakalanan hastalar için bitkisel tedavi yollarını bizimle paylaştı.Meme kanseri hastalığı taşıyanların denemesinde hiçbir sakınca görülmemiş formüller.
Memelerimiz  süt bezeleri ve süt bezler tarafından üretilen sütü meme ucuna aktarmak ile yükümlü kanallardan meydana gelmiştir.Memelerimizdeki süt bezelerini ve süt kanallarını oluşturan hücrelerin kontrolden çıkarak aşırı derecede çoğalmaları ve bu hücrelerin vücudun farklı yerlerine yayılıp dağılmasına meme kanseri denir.Meme kanseri ne kadar erken tespit edilirse tedaviside o derecede kolay olur. Son zamanlarda meme kanseri için alternatif tedavi yöntemleri yaygınlaşmıştır. Ahmet Marankide meme kanseri için bitkisel destekleri sıraladı.
* 2  su bardağı kadar kaynar suyun içine 10 gram kadar civan perçemi bitkisi koyun. Kısık ateşte 5-6 dakika kadar demleyin.Hazırladığınız civanperçemi çayını sabahları ve akşamları aç karnına 1 su bardağı için. * Öğlenleri tok karnınıza 1 su bardağı kadar sarıkantaron çayı için. Akşamları tok karnına 1 bardak biberiye ve mürver çiçeği çayı için. Geceleri yatmadan karabaş otu çayı ile şerbetçi otu çayı için. Bu şekilde 45 gün 3 çeşit çay içmeye devam edin. * Soya fasulyesi ılık suyla ıslatın, 1 gece  suyun içinde beklettikten sonra süzün. Daha sonra soya fasulyesi kavurarak tüketin.Bu sayede kanser riskini azaltırsınız.

Yapılan Yorumlar

Henüz kimse yorum yapmamış.

Bu sayfada yer alan bilgilerle ilgili sorularınızı sorabilir, eleştiri ve önerilerde bulunabilirsiniz. Yeni bilgiler ekleyerek sayfanın gelişmesine katkıda bulunabilirsiniz.

Yorum Yapın

Güvenlik Kodu