Ender Saraç 3 günlük şok diyeti ile karşımızda. Vücuttaki toksinleri atmak ve vücuda dinçlik kazandırmak için ideal bir diyet. Bu diyeti 3 günden fazla uygulamayın. İşte Ender Saraçın mucize diyetinin detayları.
1.GÜN: Sabah: Sadece yeşil elma kompostosu. Öğlen: 1 tabak lahana çorbası. Gün boyunca bol şekilde ılık sıvı almalısınız. Rezene çayı, yeşil çay tercih edilirse daha faydalı olur.
2.GÜN: Gün içerisinde sadece çiğ gıdalar yenilecek. Sabah: 2 tane yeşil elma ve 2 tane salatalık. Öğlen: Sınırsız miktarda yeşil salata. 2 saatte bir yeşil elma veya salatalık yenmeli. Akşam: 1 tabak hafif haşlanmış kabak, 3 kaşık yoğurt. Gece: 1 adet yeşil elma.
3.GÜN: Sabah: 1 bardak yağsız süt, 3 adet orta boy ceviz içi. Ara: 1 adet yeşil elma. Öğlen: Az zeytinyağı ile hazırlanmış 1 tabak kabak, 7 kaşık light yoğurt. Ara: 3 kibrit kutusu büyüklüğünde herhangi bir çeşit peynir. Akşam: 1 tabak taze fasulye, brokoli ya da ıspanak. Gece: 2 tane kivi.

Yapılan Yorumlar

Henüz kimse yorum yapmamış.

Bu sayfada yer alan bilgilerle ilgili sorularınızı sorabilir, eleştiri ve önerilerde bulunabilirsiniz. Yeni bilgiler ekleyerek sayfanın gelişmesine katkıda bulunabilirsiniz.

Yorum Yapın

Adınız:
Mesajınız:
 
© 2015 Şifalı Bitkiler Sitesi
Ücretsiz Web Sitesi