Erkekler, kadınları baştan çıkarabilmek için akla hayale gelmedik teknikler kullanır. Bazı durumlarda ise roller değişir aynı teknikleri kadınlar kullanır. Partnerinizi baştan çıkaran en iyi 10 teknik.

1- Gözlerinizi ayırmayın

Avınızla konuşurken gözlerinizi gözlerinde -oluşan sessizliklerde bile- gerektiğinden biraz daha fazla uzun süre tutun. Derin bir bakış, ilkel ve biraz rahatsız edici duyguları uyandırır ve vücutta bir takım kimyasalları harekete geçirir. Başka bir yere bakışlarınızı çevirmek zorunda kalırsanız bunu gönülsüzce yapın, gözlerinizi yavaşça kaydırın. Bu teknik, özellikle erkeklerin kullanabileceği iyi bir tekniktir çünkü kadınlar erkeklerin her zaman kendilerinden büyülendiğini görmek isterler.

2- Görsel yolculuk

Partnerinizle sohbet ederken gözlerinizin biraz gezinmesine izin verin- ama önce güvenlikli bölgelerde. Yüzünde görsel bir yolculuğa çıkın, gözlerine konsantre olun. Eğer çıktığınız bu keşif yolculuğundan keyif alır gibi gözüküyorsa bakışlarınızı boynuna, omuzlarına, gövdesine indirin. Erkekler için bu teknik biraz tehlikelidir. Gözleriniz çok fazla aşağıya kayıp uzun süre oralarda takılırsa başınız belada demektir.

3- Pahalı yemek

Klasik ama kesinlikle etkili bir tekniktir. Partnerinizi öyle bir mekana götürün ki mekanın ambiyansı sizin istediğiniz etkiyi bıraksın. Yüzeysel ve maddi bir yaklaşım gibi mi göründü? Bazı hanımlar bu tekniğin saçma olduğunu mu söylüyorlar size?  Kadınlar, erkekleri kendilerini ilk götürdükleri mekana bakarak değerlendirme eğilimindedirler.

4- Etkilemek için giyinin

Günübirlik bir ilişki için bile olsa darmadağınık bir şekilde dışarı çıkmayın. Partnerinizin adeta karısı/kocası olmak için sınava girmiş gibi davranın. Erkekler uyumlu ve zarif giyindiklerinden emin olmalıdırlar. Kadinlar, erkeklerin üzerinde iyi kaliteli giysiler görmeyi severler. Kadınlar ise baştan çıkarıcı olsa bile asla basit ve ucuz görünmeyen giysiler giymelidirler.

5- İlk buluşma heyecanları

İlk buluşmanızı planlarken partnerinizin heyecan duyacağı bir macera planlayın. Sky-diving yapmanıza gerek yok ama bilginiz olsun diye söylüyoruz: paylaşılan küçük tehlikelerin baştan çıkarıcı etkisi olduğu kanıtlanmıştır. Daha sonra bu deneyimi tartışmak için yemeğe ya da bir kadeh içki içmeye gidin.

6- Aynı tepkileri gösterin

Avınızın kalbini kazanmak icin inançlarını paylaşmalı ve onu anladığınızı hissettirmelisiniz. Dışarıdan gelen etkilere karşı tepkilerini gözlemleyin ve buna benzer tepkiler verin: Şaşırma, eğlenme, ürkme vs. Tepkilerinizin ortama uygun olduğundan emin olun.

7- Gülümseyin

Basit ama çok etkili bir tekniktir. Gülümseme en etkili vücut dili formudur ve karşınızdakine onunla ilgilendiğinizi göstermenin en iyi yoludur. Etkilemek istediğiniz karşı cinsten birisi ile konuşurken dudaklarınıza küçük ve içten bir gülümse kondurmayı asla ihmal etmeyin.

8- Bu konuda ne hissediyorsun

Erkekler için iyi bir tavsiye: Cesaretinizi toplayın ve avınızın bahsettiği konuyla ilgili olarak Bu konuda ne hissediyorsun? diye sorun. Başta garip gelebilir ama kadınlar neler hissettiklerinden bahsetmeye bayılırlar ve aşağı yukarı her zaman heyecanla cevap vereceklerdir. Bununla birlikte kadınlar erkeklere duyguları ile ilgili sorular sormayı ilişki sağlam temellere oturana kadar ertelemeliler yoksa avı ürkütüp kaçırma riski de oluşabilir.

9- Avınızı sınavdan geçirin

Erkekler bir kadına çıkma teklif etme konusunda aceleci davranmamalılar. Erkeğin çıkma teklif etmesi için en ideal zaman, kadının Kişiliğiyle ilgili bir şey söylediği zaman olacaktır. Kadınlar eğer onların iç dünyalarıyla da ilgilendiğinizi görürlerse ilginize daha çok değer verirler.

10- İlk gülen siz olun

Bir başka basit ama önemli teknik. Kadınlar: Avınızın şakalarina gülün ve eğer bir grup içindeyseniz ilk gülen mutlaka siz olun. Erkekler aranızda bir bağ oluşurmak için şirin ve özel küçük espriler bulmalıdır. Böylece kendinizi ilk defa karşılaşan yabancılar gibi değil de uzun zamandan beri birlikte olan aşıklar gibi hissedeceksiniz.

Kaynak: Mynet

Kategoriler:
Etiketler:

Yapılan Yorumlar

Henüz kimse yorum yapmamış.

Bu sayfada yer alan bilgilerle ilgili sorularınızı sorabilir, eleştiri ve önerilerde bulunabilirsiniz. Yeni bilgiler ekleyerek sayfanın gelişmesine katkıda bulunabilirsiniz.

Yorum Yapın

Adınız:
Mesajınız:
 
© 2015 Şifalı Bitkiler Sitesi
Ücretsiz Web Sitesi