Suna Dumankayanın saç toniğini hazırlamadan önce, saçlarınızı korumak için şunları bilmelisiniz. Saçlarınızın sağlıklı olması için aldığınız besinlere dikkat etmeli, sigara, içki, stres ve kirli dumanlı ortamlardan uzak durmalısınız.
Evinizde hazırlayacağınız toniği düzenli olarak 1 hafta süreyle kullandığınızda sağlıklı ve canlı saçlara sahip olabilirsiniz.
Malzemeler: Bir Tatlı Kaşığı Deniz Tuzu, Bir Kahve Fincanı Süzme Zeytinyağı, Bir Çorba Kaşığı Biberiye Yağı, Bir Çorba Kaşığı Elma Sirkesi, Bir Tatlı Kaşığı Kuru Öğütülmüş Maya.
Bütün malzemeleri karıştırdıktan sonra saç diplerine boya sürer gibi sürerek, saçlarınızı  streç film ile sarın. Üzerinide sıcak bir havlu sarın ve en az iki saat bekleyin. 2 saat sonra saçınızı ılık su ile yıkayın ardından normal şampuanla yıkayın. Suna Dumankayanın bu toniği sayesinde 1 hafta içinde saçlarınızın canlanmaya başladığını fark edeceksiniz.

Yapılan Yorumlar

Henüz kimse yorum yapmamış.

Bu sayfada yer alan bilgilerle ilgili sorularınızı sorabilir, eleştiri ve önerilerde bulunabilirsiniz. Yeni bilgiler ekleyerek sayfanın gelişmesine katkıda bulunabilirsiniz.

Yorum Yapın

Güvenlik Kodu