Yaz mevsiminin iyice yaklaştığı şu günlerde saçlarımıza bakmak dahada önemli bir hale geldi Çünkü güneşin kavurucu etkisi saçlara çok zarar veriyor. Saç bakımının öneminin farkında olan Ender Saraç dökülen saçlara, yıpranmış saçlara, deniz ve güneş sebebiyle formunu kaybeden saçlar için mucize bir saç bakım maskesi geliştirdi.
Malzemeler: Yarım tatlı kaşığı susam yağı, yarım tatlı kaşığı tatlı badem yağı, yarım kaşığı hint yağı, 2 ampul E vitamini, 2 Ampul bepanthene ampul.
Hazırlanışı: Malzemelerin tamamını porselen bir kapta iyice karıştırmanız yeterli. Çok uzun saçlar için malzeme ölçüleri 2 katına çıkarılabilir.
Kullanım Şekli: Hazırladığınız karışımı parmak uçlarınızla saç diplerine masaj yaparak yedirin. Aşırı kuvvet kullanmamaya özen gösterin. Daha sonra ılık veya sıcak bir havlu ile sarın .2 saat kadar bekledikten sonra şampuanla 1 sefer yıkayın ve durulayın. Aşırı dökülen saçlara sahipseniz haftada 2 defa bu karışımı uygulamalısınız. Ender Saraç 3 kullanımdan sonra saçlarınızda gözle görülür bir canlanma olacağını belirtiyor.

Yapılan Yorumlar

Henüz kimse yorum yapmamış.

Bu sayfada yer alan bilgilerle ilgili sorularınızı sorabilir, eleştiri ve önerilerde bulunabilirsiniz. Yeni bilgiler ekleyerek sayfanın gelişmesine katkıda bulunabilirsiniz.

Yorum Yapın

Güvenlik Kodu