Defne yaprağı ile gelen zerafet: Kadınların en büyük sorunu olan fazla kilolar, aktarlarda papatya, mersin yaprağı, sinameki, defne yaprağı, biberiye ve funda yaprağından elde edilen "zayıflama macunları" ile birkaç ay içinde giderilebiliyor. Yağ çözücü etkisi olan bu macun günde 3 kere alınması durumunda vücudun protein dengesini koruyarak, aşırı kiloların verilmesini sağlıyor.

Selülite karşı bitkisel yağlar: Her 10 kadından 9′unun sorunu olan selülitleri bitkilerle yok etmeniz mümkün. Aktarlarda satılan; zambak, yasemin, nane, anason, lavanta, limon, jojoba, rezene, biberiye, keten, ardıç, buğday, susam ve portakal yağlarının birleştirilmesinden oluşan "selülit yağı" mucizeler yaratıyor. Fiyatı uygun olan bu yağların 6 ay düzenli olarak kullanılması gerekiyor. Bu yağlar, 6 ay içinde selülite kesin bir çözüm getiriyor.

Ciltte kötü görünüme neden olan siyah noktalar için ise kayısı yağı öneriliyor. Denizde bronzlaşmak yerine tatile bronz görünüm ile gitmek isteyen kadınlara ise ceviz yağı, kakao, havuç, fındık ve badem yağı gibi ürünlerden yapılan karışım satılıyor.

Cilt bozukluklarına masaj: Cilt bozuklukları için denizden çıkarılan doğal süngerlerle vücuda masaj yapılmasını ve bu yolla gözeneklerin açılmasını öneren aktarlar, makyaj temizliğinde de gül yağı, lavanta, kekik, defne gibi yağların kullanılmasının cilt sorunlarını engellediğini bildirdiler.

Yapılan Yorumlar

Henüz kimse yorum yapmamış.

Bu sayfada yer alan bilgilerle ilgili sorularınızı sorabilir, eleştiri ve önerilerde bulunabilirsiniz. Yeni bilgiler ekleyerek sayfanın gelişmesine katkıda bulunabilirsiniz.

Yorum Yapın

Güvenlik Kodu