Seksi olmak için havalı saçların, dar ve dekolteli elbiselerin, mini eteklerin veya kırmızı ojelerin yeterli olacağını düşünüyorsanız yanılıyorsunuz. Kendiniz seksi göründüğünüze inanmadığınız sürece çevrenizdekileri yeterince etkileyemezsiniz. İşte size gerçekten seksi olmak için birkaç öneri.

Kendinize güvenin: Kendine güvenmek, birçok kapıyı açtığı gibi seksi olmanın da en önemli koşuludur. Başkalarının seksi olduğunuza inanmalarını istiyorsanız, öncelikle kendinize güvenmeniz gerekiyor.

Vücudunuzla barışık olun: Vücudunuzla barışık olduğunuz zaman, etrafınızda seksi bir hava yaratabilirsiniz. Banyo, masaj, aromaterapi gibi kürlerle vücudunuzu rahatlatmak, seksi olma yolunda size yardımcı olacaktır.

Dik durun: Duruşunuz ilk göze çarpan özelliğiniz olacaktır. Dik durmak, kendinize güveniniz olduğunu gösterir. Dik yürümeye özen gösterin. İnsanlarla göz göze gelmekten kaçınmayın.

Sadece 'kendiniz' olun: Bazıları kimin sahte kimin içten olduğunu anlayabilir. Ne kadar doğal olursanız insanları o kadar kolay etkileyebilirsiniz. Eğer etkilemek istediğiniz insan "gerçek" sizle ilgilenmiyorsa, seksi olmanızın pek de bir anlamı yok.

Kategoriler:
Etiketler:

Yapılan Yorumlar

Henüz kimse yorum yapmamış.

Bu sayfada yer alan bilgilerle ilgili sorularınızı sorabilir, eleştiri ve önerilerde bulunabilirsiniz. Yeni bilgiler ekleyerek sayfanın gelişmesine katkıda bulunabilirsiniz.

Yorum Yapın

Güvenlik Kodu