İlksen Başarır ilk yönetmenlik denemesinde sağır ve dilsiz bir genç ile çağrı merkezinde çalışan ve sürekli konuşan, sürekli dinleyen bir kızın öyküsünü anlatıyor.

Konusu: Onur'un hayatı kürek takımından arkadaşı Vedat'ın nişan partisinde Zeynep'le tanışmasıyla değişir. Kalabalık ve gürültülü bir barda hiç konuşmadan geçen gecenin sonunda Zeynep Onur'un işitme engelli olduğunu öğrenir. Ama bu durum Zeynep'i Onur'dan uzaklaştırmaz. İşiyle ailesiyle sorunlar yaşayan Zeynep yaşadığı çevreyi sorgularen biraz da bilmediği bir dünyanın merakıyla unuttuğu ceketini bahane ederek Onur'u görmeye gider.

Babasının annesini aldattığını öğrendikten sonra bu durumu kabullenemeyip evden ayrılan Zeynep bir çok iş değiştirdikten sonra çağrı merkezinde çalışmaya başlamıştır. Ama ağır çalışma şatlarından ve karşılığında kazandığı paradan mutsuzdur. Bütün gün telefonda tanımadığı insanlarla konuşmak zorunda olan Zeynep konuşmadan anlaşabildiği Onur'la huzuru bulacağına inanır.

Gösterim tarihi: 18.Aralık.2009

Yönetmen: İlksen Başarır

Oyuncular: Saadet Işıl Aksoy , Mert Fırat , Emre Karayel , Lale Mansur

Dil: Türkçe

Tür: Drama

Yapılan Yorumlar

Henüz kimse yorum yapmamış.

Bu sayfada yer alan bilgilerle ilgili sorularınızı sorabilir, eleştiri ve önerilerde bulunabilirsiniz. Yeni bilgiler ekleyerek sayfanın gelişmesine katkıda bulunabilirsiniz.

Yorum Yapın

Güvenlik Kodu