Kozmik beden temizliği senede 2 defa yapılır. Sonbahar ve ilkbaharda ay dolunay durumunda iken bu uygulama yapılır. Ahmet Marankiye göre Kozmik beden temizliği kalın bağırsağı, safra kesesi, karaciğer, akciğerler, pankreas ve dalak gibi organları temizleyerek bedenin 10 yaş gençleşmesini sağlar. Kozmik beden temizliği kanser, hepatit B.hepatit C, mide , reflü, ülser, kalın bağırsak hastalıklarında, hemoroit, safra kesesi taş ve kumlarında çok etkili bir yöntemdir. Uygulama Eylül, ekim kasım aylarında ve mart, nisan, mayıs aylarında ayın dolunay olduğu zaman ;gökteki ayın 9. da başlıyor, gökteki ayın 15.günü tam dolunay olduğu gün bitiyor.Kozmik beden temizliğinde şu yöntemi uyguluyoruz.
Sabah: Lahana, havuç, yeşil elma ve kırmızı pancar yada mevsimine göre ıspanak, maydanozun suları sıkılıp içine 1 tatlı kaşığı zeytinyağı da eklenerek, her sabah 2 bardak içilecek.
Öğle: Mevsim meyveleri 5 dakika kadar haşlanıp yenilecek.
Akşam: Salata ve sebze çorbası dışında hiçbirşey yenilmeyecek.
Kozmik beden temizliğinin son gecesi akşam yemeği yerine 1 su bardağı limon suyu ve 1 su bardağı zeytin yağı yudumlanarak içilecek.Bu kürü uygularken asla tüketilmeyecek besinler ise şunlar: Ekmek , hayvansal gıdalar et süt yumurta, peynir ,konsantre gıdalar,şeker,kolalı içecekler,kahve, siyah çay.

Yapılan Yorumlar

Henüz kimse yorum yapmamış.

Bu sayfada yer alan bilgilerle ilgili sorularınızı sorabilir, eleştiri ve önerilerde bulunabilirsiniz. Yeni bilgiler ekleyerek sayfanın gelişmesine katkıda bulunabilirsiniz.

Yorum Yapın

Güvenlik Kodu