Afrodizyak masaj yağını siz de kolaylıkla evinizde hazırlayabilirsiniz. Ancak dikkat edin çünkü Afrodizyak masaj yağının uyarıcı etkisi oldukça yüksektir. Afrodizyak masaj yağını hazırlarken kullanacağınız yağların kokuları çok etkilidir.

Malzemeler: 100 ml badem yağı ya da avokado yağı, 6 damla gül yağı, 6 damla lavanta yağı, 6 damla kişniş otu yağı, Yarım vanilya çubuğu.

Hazırlanışı: Malzemelerin tümünü iyice karıştırarak, koyu renkli cam bir şişeye koyun. Ardından vanilya çubuğunu da bütün halde şişeye atın. Karışımı Karanlık bir yerde 48 saat dinlenmesi için bekletin. Bu yağın miktarını 30 ml'ye düşürerek parfüm olarak da kullanabilirsiniz. Nasıl kullanılırsa kullanılsın uyarıcı etkisi çok yüksek olacaktır.

Kullanımı: 48 saat beklettikten sonra, vücudunuza masaj yaparak karışımı sürün ve kendinizi uyarıcı etkinin heyecanına bırakın.

Yapılan Yorumlar

Henüz kimse yorum yapmamış.

Bu sayfada yer alan bilgilerle ilgili sorularınızı sorabilir, eleştiri ve önerilerde bulunabilirsiniz. Yeni bilgiler ekleyerek sayfanın gelişmesine katkıda bulunabilirsiniz.

Yorum Yapın

Güvenlik Kodu