Havaların pek güven vermediği sonbaharda, ceketlere rağbet ve ihtiyaç artıyor. Kısa ve dar modellerden, uzun ceketlere kadar pek çok alternatifiniz var. O çok sevdiğimiz yaz, yerini kışa bırakırken, arada geçiş dönemi yaşarız. Hepimizin çok nostaljik bulduğu, hüznü de birlikte yaşadığımız sonbaharın tabii ki kendine özgü kıyafetleri vardır.

Pantolonla kombinlediğimizde takım elbise olan, etekle giydiğimizde tayyör havasına giren ceketler ve ceketli takımlar, her mevsim tercih edilebileceği gibi, özellikle sonbahar ayları için ideal bir giysi türü. Her kadının gardırobunda birkaç renk ve modelde bulunması gereken ceketler, bu sezon oldukça farklı çizgiler yansıtıyor.

Bende sizlere, sonbaharın vazgeçilmezi ceketlerden birkaç örnek vermek istiyorum. Özellikle hakim yakalı ve ille de önü fermuarlı, vücuda oturan ve genellikle kısa olan ceket modelleri, bu sezon çok "in". Bu modellere "bisikletçi tarzı" deniyor ve öncelikle dar pantolonlarla ya da tayt havasında pantolonlarla giyiliyor. Deri, bu sezon da altın çağını yaşıyor. Renkli ve rugan görünümlü derilerin yanı sıra hem tay baskılı hem de güderi ceketlere de çok rastlıyoruz.

Yapılan Yorumlar

Henüz kimse yorum yapmamış.

Bu sayfada yer alan bilgilerle ilgili sorularınızı sorabilir, eleştiri ve önerilerde bulunabilirsiniz. Yeni bilgiler ekleyerek sayfanın gelişmesine katkıda bulunabilirsiniz.

Yorum Yapın

Adınız:
Mesajınız:
 
© 2015 Şifalı Bitkiler Sitesi
Ücretsiz Web Sitesi