Jean: Uzun süreli yatırım yapmak istiyorsanız, ilk almanız gereken şeydir jean pantalonlar. Hatta o kadar garantilidir ki bunları uzun zaman boyunca giyebilirsiniz. Tabii bu durumda klasik stil ve renkte bir jean almakta fayda vardır. Ne de olsa, taşlı, kısa paçalı bir jean'in modasının ne zaman geçeceği bilinmez.

Metalik ayakkabılar: Ayakkabı trendlerini takip etmek, giyim modasını takip etmekten daha kolaydır ve metalik renklerde ayakkabıların her yıl en az bir kez moda olacağı da garantidir. Bu nedenle isterseniz bantlı stilettolar edinin, ister düz sandalet modeli satın alın, bu ayakkabıları her 10 sezondan 5′inde giyeceğinize emin olabilirsiniz.

Kaşkorse üstler: Bazen çok moda olurlar, bazen o kadar moda olmazlar ama her zaman için jean'lerle harika bir ikili oluşturup, ceketlerin içinde rahat ve şık bir alternatif teşkil ederler. Üstelik ne kadar uzun süre elinizde kalırlarsa, vintage olup değerlenmeleri de o denli olası.

Bol pantalonlar: Herkeste en az bir tane bol pantolon vardır; çünkü rahattırlar. Sarhoş olsanız, üzerinizden rahatlıkla çıkarlar. Annenizi ziyarete gittiğinizde ya da hafta sonlarında üstünüzden çıkartmazsınız. Şekilsiz, rüküş olmaları gerekmez. Gayet şık ve hoş duranları vardır ve her zaman giyilebilirler.

Beyaz tişört: Jeanlerle giyildiğinde havalı, takım elbiselerin içine giyildiğinde şık dururlar. Beyaz tişört, her tür giyimi kolayca kaldırdığından, her zaman rahatlıkla kullanılabilir. Ama önerimiz, yaka ve kollarında bulunan, dönemin modasına uygun detaylardan kaçınmanız yönünde. Klasik kesimli düz beyaz tişörtü, her zaman her yerde giyebilirsiniz.

İç çamaşırı: İşte yatırım yapmanın en iyi yolu. Kaliteli bir iç çamaşırını, kullanma talimatlarına uygun kullandığınızda ve özellikle de elde yıkarsanız, yıllarca kullanmaya devam edebilirsiniz.

Gözlükler: Her yıl yeni bir gözlük almanıza gerek yok. Önerimiz, ne tarz olursa olsun, kendinize yakışan bir model seçmeniz. Bu şekilde, aldığınız gözlüğü sonsuza dek kullanabilirsiniz.

Siyah bot: Botları, hem baharda, hem kışta, jeanlerle ve klasik pantolonlarla kullanabilirsiniz. Eteklerle de uyum sağlayan botların fazla topuklu olmamasına dikkat edin.

Yapılan Yorumlar

Henüz kimse yorum yapmamış.

Bu sayfada yer alan bilgilerle ilgili sorularınızı sorabilir, eleştiri ve önerilerde bulunabilirsiniz. Yeni bilgiler ekleyerek sayfanın gelişmesine katkıda bulunabilirsiniz.

Yorum Yapın

Adınız:
Mesajınız:
 
© 2015 Şifalı Bitkiler Sitesi
Ücretsiz Web Sitesi