Prof. Doktor. Ahmet Maranki Çağla Şikel ile Alişan'ın sunduğu Show TV de yayınlanan 'Her şey Dahil' Programında hamile olanlar için de doğal ve bitkisel çözüm önerileri sundu.
- Her kadın evlenmeden ve hamile kalmadan evvel mutlaka Kozmik Beden Temizliği yapmalıdır. - Mümkün olduğu kadar cep telefonunuzu ve bilgisayarları kullanmayın. Çalışan çamaşır makinesinin yanında durduğunuz zaman, oluşan manyetik alan doğmamış çocuğunuzun DNA'sını bozabilir. çocuğunuz sağlıksız, hastalıklı, engelli doğabilir . - Konsantre yiyecekler, içecekler ve konserveler, cips gibi yiyecekler tüketmeyin. - Beslenmenize çok dikkat etmelisiniz. Ağırlıklı olarak meyve ve sebze yiyin. Kırmızı et ve beyaz ekmekten uzak durun. Bunların yerine balık, tavuk, esmer ekmek tüketin. - Hamile olanların süt içmesini önermiyoruz, kalsiyumu sütten değil sebzelerden almanız gerekir. - Temiz hava solumak hamileler için çok önemlidir. Kapalı bir yerde çalışıyorsanız ya da bulunuyorsanız 2-3 saatte bir mutlaka temiz havaya çıkıp oksijen alın. Mümkünse hafta sonralarını şehir dışında havası temiz bir yerde geçirin. - Preparatlar ve destek ürünlerini kesinlikle kullanmayın. - Her ay ultrasona girmeyin. Ultrasona girmek de çocuğunuzun gelişimini olumsuz olarak etkileyecektir. - Bol bol ayva yiyin. Ayva yemek çocuğunuzun hem güzel hem de sağlıklı olmasını sağlar. - Bol iğde tüketin ve iğde ağacının etrafında dolaşın.

Yapılan Yorumlar

Henüz kimse yorum yapmamış.

Bu sayfada yer alan bilgilerle ilgili sorularınızı sorabilir, eleştiri ve önerilerde bulunabilirsiniz. Yeni bilgiler ekleyerek sayfanın gelişmesine katkıda bulunabilirsiniz.

Yorum Yapın

Adınız:
Mesajınız:
 
© 2015 Şifalı Bitkiler Sitesi
Ücretsiz Web Sitesi