Vitrinler çiçek açtı

Baharın müjdeleyicisi rengarenk çiçekler her yerde. 70'li yılların özgür ruhlu 'çiçek çocuğu' bu yıl yeniden yorumlandı. Çiçek çocukların bohem havası, bu sezon yok ama yerine daha modernize edilmiş, kabartmalar, oymalar ve işlemelerle zenginleştirilmiş çiçek motifleri var.

İri çiçekli büyük boy desenler çok in!
A'dan Z'ye her türlü kıyafette yer alan çiçek desenlerinin bu yıl irili ufaklı her şekli kullanılıyor. Ancak daha çok iri çiçek desenlerinin 'in' olduğunu itiraf edelim!

Hem spor hem
Şık Gece kıyafetlerinde olduğu gibi, gündelik giysilerde de çiçek motifleri yer alacak. Şorttan elbiselere, tuniklerden şapkalara kadar neredeyse her parçada bu desen karşımıza çıkacak. SİYAH-BEYAZ Siyah-beyaz çiçek olur mu demeyin! Canlı renkteki çiçeklerin yanı sıra, iri siyah beyaz çiçekler de sezonun gözdesi.

Üç boyutlu yeni formlar
Çiçekler, baskı dışında üç boyutlu olarak da karşımıza çıkıyor. Özellikle siyah-beyaz grafik desenli çiçek formları kumaşları süslüyor.

Aksesuarlar da çiçek açtı!
Ayakkabılar ve çantalar da çiçek açıyor. Çiçek desenli bantlı sandaletler, sade bir kıyafeti bambaşka bir havaya sokuyor. Aksesuar tutkunuysanız, saçlarınıza da çiçek desenli bantlar takabilir, küpe, bilezik ve kolyelerinizde bu deseni kullanabilirsiniz.

Desenleri karıştırın
Farklı desenleri karıştırmaktan korkmayın. Örneğin çiçek deseniyle çizgililer birbirine uyar mı, uymaz mı demeden, bu sezon hepsini bir arada giyebilirsiniz.

Romantik bir hava
Romantik bir hava yaratmak istiyorsanız, çiçek desenli kıyafetinizi 'vintage' bir çanta ya da düz babetlerle tamamlamanızı tavsiye ederiz.

Sabah

Kategoriler:
Etiketler:

Yapılan Yorumlar

Henüz kimse yorum yapmamış.

Bu sayfada yer alan bilgilerle ilgili sorularınızı sorabilir, eleştiri ve önerilerde bulunabilirsiniz. Yeni bilgiler ekleyerek sayfanın gelişmesine katkıda bulunabilirsiniz.

Yorum Yapın

Güvenlik Kodu