Yumurta sayıları yeterli olmadığı için hamile kalamayan bayanlara müjde.İbrahim Saraçoğlu yumurta sayısını arttırıp hamile kalmayı kolaylaştıran ve hamile kalma oranlarında ciddi artış sağlayan incir kürünün tarfini anlattı.
Hazırlanışı: 500 gram kaynayan suyun içine 15 adet kuru incir atılarak 20 dakika kadar ağzı kapalı şekilde kaynatılır.Kaynadıktan sonra ılıması için beklenir. Kür ılıdıktan sonra tülbent yardımı ile süzerek kullanıma hazır hale getiriniz.3 parçaya ayırdığınız kürü sabah, öğle ve akşam yemeklerinden 10-15 dakika önce aç karnına içiniz.
Uygulama: Bu kür 2 kez 21 günlük periyotlarla uygulanır. İlk uygulamada 21 günün ardından 7 gün ara vermeniz ve daha sonra tekrar 21 gün incir kürünü kullanmanız gerekli.Lütfen yumurta sayısının istenilen şekilde artması için kürü hergün taze olarak hazırlayınız. İbrahim Saraçoğlu 21+7+21=49 günün sonunda yumurta sayınızın 2 kat artacağını vurguladı.

Yapılan Yorumlar

Henüz kimse yorum yapmamış.

Bu sayfada yer alan bilgilerle ilgili sorularınızı sorabilir, eleştiri ve önerilerde bulunabilirsiniz. Yeni bilgiler ekleyerek sayfanın gelişmesine katkıda bulunabilirsiniz.

Yorum Yapın

Güvenlik Kodu